| Brand | HellermannTyton |
| Length | 340mm |
| Width | 11 mm |
| Color | Black |
| Material | Thermoplastic Polyurethane |
| Type | Releasable |
| Quantity | |
| strong> | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Tensile Strength< /strong> | 123N |
| Series | SRT |
| Maximum Bundle Diameter | 90mm |
| Origin | AT |
You can search for a different product using the form below.