| Brand | HellermannTyton |
| Length | 200mm |
| Width | 12.5 mm |
| Color | Green |
| Material | PA (Loop), PE (Hook) |
| Type | Hook and Loop |
| Quantity | 10 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Series | Textie |
| Maximum Bundle Diameter | 60mm |
| Origin | DE |
You can search for a different product using the form below.