| Brand | HellermannTyton |
| Color | Blue |
| Cable Tie Width Acceptance | 4.1mm |
| Length | 19mm |
| Width | 19 mm |
| Fixing Hole Diameter | 3.1mm |
| Self-Adhesive | No |
| Material | Metal Detectable Polypropylene |
| Series | MCT30 |
| Quantity | 100 |
| Origin | GB |
You can search for a different product using the form below.