| Brand | HellermannTyton |
| Color | Natural |
| Cable Tie Width Acceptance | 4mm |
| Length | 20mm |
| Width | 20 mm |
| Fixing Hole Diameter | 3.1mm |
| < strong>Self-Adhesive | Yes |
| Material | Nylon 66 |
| Series | Q |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Quantity | 100 |
| Origin | DE |
You can search for a different product using the form below.