| Brand | HellermannTyton |
| Color | Black |
| Cable Tie Width Acceptance | 5.1mm |
| Length | 30mm |
| Width | 30 mm |
| Fixing Hole Diameter | 4.1mm |
| Self-Adhesive | Yes |
| Material | Nylon 66 |
| Series | Q |
| Minimum Operating Temperature | Q |
| Minimum Operating Temperature strong> | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Quantity | 100 |
| Origin | DE |
You can search for a different product using the form below.