| Brand | HellermannTyton |
| Cable Clip/Clamp Style | Cable Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 3mm |
| Attachment Method | Self-Adhesive |
| Material | Nylon 66 |
| Color | Natural |
| Length | 13mm |
| Width | 13mm |
| Depth | 5mm |
| Dimensions [L x W x D] | 13 x 13 x 5mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 13 x 13 x 5mm |
| Origin | GB |
You can search for a different product using the form below.