| Brand | HellermannTyton |
| Color | Natural |
| Cable Tie Width Acceptance | 5.2mm |
| Length | 139.8mm |
| Width | 12.7 mm |
| Fixing Hole Diameter | 3.7mm |
| Self-Adhesive | Yes |
| Material | Nylon 66 |
| Series | MP |
| Minimum Operation Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85° C |
| Quantity | 100 |
| Origin< /strong> | FR |
You can search for a different product using the form below.