| Brand | HellermannTyton |
| Cable Clip/Clamp Style | Pipe Clip |
| Maximum Bundle Diameter | 45mm |
| Fastening Method | Screw |
| Material | PP |
| Color | Gray |
| Length | 80mm |
| Width | 58 mm |
| Depth | 55mm |
| Dimensions [L x W x D] | 80 x 58 x 55mm |
| Origin | DE |
You can search for a different product using the form below.