| Brand | HellermannTyton |
| Cuff Diameter | 2mm |
| Color | Green |
| Material | PVC |
| Coupling Length | 100m |
| Braided | No |
| Minimum Cable Diameter | 2mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Wall Thickness | 0.5mm |
| Origin | GB | tr>
You can search for a different product using the form below.