| Brand | HellermannTyton |
| Cable Clip/Clamp Style | Retaining Clip |
| Fastening Method | Screw | tr>
| Material | PVC |
| Color | Black |
| Length | 29mm |
| Width | 23.8 mm |
| Depth | 3.2mm |
| Dimensions [L x W x D] | 29 x 23.8 x 3.2mm |
| Dimensions [L x W (x D)] | 29 x 23.8 x 3.2mm |
| Origin | DE |
You can search for a different product using the form below.