| Brand | HellermannTyton |
| Fastening Method | Thrust Insert |
| Indicator | 1 |
| Minimum Cable Diameter | 2.8mm |
| Maximum Cable Diameter | 3.8mm |
| Color | Brown |
| Series | WIC |
| Cable Diameter Range | 2.8 → 3.8 mm |
| Origin | FR |
You can search for a different product using the form below.