| Blower Type: | Crossflow |
|---|---|
| Supply Voltage: | 230VAC |
| Voltage Type: | AC |
| Fan Frame Size: | 483mm |
| External Depth: | 163mm |
| Air Flow - CFM: | 194.23CFM |
| Air Flow - m3/min: | 5.5m³/min |
| Noise Rating: | 62dBA |
| Bearing Type: | - |
| Power Connection Type: | Terminal Block |
| Power Rating: | 37W |
| Product Range: | - |
| IP Rating: | - |
You can search for a different product using the form below.