D2200N24T-VF-PR
Product code:
D2200N24T-VF-PR
Explanation
D2200N24T-VF-PR
1
nVent Schroff 19" fan unit 970 m³/h 24 V
2
nVent Schroff 19'' fan unit 440 m³/h 230 V
nVent Schroff 19'' fan unit 520 m³/h 115 V
nVent Schroff 19'' fan unit 506 m³/h 24 V
nVent Schroff 19'' fan unit 845 m³/h 230 V
nVent Schroff 19'' fan unit 1000 m³/h 115 V
nVent Schroff 19'' Pusher Fan 2U 300 m³/h 115 V
nVent Schroff Speed control,
10
nVent Schroff 19'' fan unit 445 m³/h 230 V
nVent Schroff 19'' fan unit 515 m³/h 24 V
nVent Schroff Supplementary fan
14
20
nVent Schroff Switched-Mode Power Supply 53W 48V 1.1A