| Brand | Epson |
| Black-White Printing Resolution | 4800 x 1200dpi |
| Printer Type | Inkjet Printer |
| Color Printing Resolution | 4800 x 1200dpi |
| Maximum Color Printing Speed | 20ppm |
| Wireless | Yes |
| Auto Duplex Printing | Yes |
| Paper Capacity | 30 |
| Dimensions | 347 x 375 x 18.7mm |
| Depth | 347mm |
| Height | 231mm |
| Width | 375mm |
| Model | ET-3750 |
| Origin | PH | tr>
You can search for a different product using the form below.