| Brand | HellermannTyton |
| Length | 202mm |
| Width | 4.6mm |
| Material | Nylon 66 |
| Quantity | 100 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Tensile Strength | 80N |
| Maximum Bundle Diameter | 50mm |
| < strong>Origin | JP |
You can search for a different product using the form below.