| Brand | HellermannTyton |
| Length | 80mm |
| Width | 2.5mm |
| Color | Black |
| Material | Nylon 66 |
| Quantity | 100 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105 °C, +85 °C |
| Series | T |
| Maximum Bundle Diameter | 22mm |
| Origin | JP |
You can search for a different product using the form below.