TVS DIODE 5V 10V LLP1006-2L
Home
Products
TVS - Diodes
TVS DIODE 5V 10V LLP1006-2L
vesd05a1c-hd1-gs08
Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 5V 10V LLP1006-2L
Brand:
Vishay Semiconductor Diodes Division
Product code:
vesd05a1c-hd1-gs08
Datasheet
Explanation
with product code You can purchase
branded
TVS DIODE 5V 10V LLP1006-2L
product from our company.
Search for a Different Product
You can search for a different product using the form below.
TVS - Diodes
1
SMAJ50A
Littelfuse Inc. TVS DIODE 5V 9.2V DO214AC
Datasheet
2
SMAJ50A
3
4
SMAJ30A
Littelfuse Inc. TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC
5
SMAJ30A
6
7
SMAJ12A
Littelfuse Inc. TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC
8
SMAJ12A
9
10
SMF50A
Littelfuse Inc. TVS DIODE 5V 9.2V SOD123F
11
SMF50A
12
13
SMBJ15A
Littelfuse Inc. TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
14
SMBJ15A
15
16
SMBJ12A
Littelfuse Inc. TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
17
SMBJ12A
18
19
SMAJ30CA
20
SMAJ30CA