WDBAGF0010BGD-WESN
SanDisk External Storage Drive My Passport SSD 1TB
Brand:
SanDisk
Product code:
WDBAGF0010BGD-WESN
Datasheet
Explanation
External Storage Drive, Type=WDBAGF0010BGD-WESN, Depth=90 mm, Height=10 mm, Memory Capacity=1 TB, Width=45 mm, Colour=Gold, Interfaces=USB 3.1, Storage Type=SSD, Series=My Passport
WDBAGF0010BGD-WESN
with product code You can purchase
SanDisk
branded
External Storage Drive My Passport SSD 1TB
1
nVent Schroff 19" fan unit 970 m³/h 24 V
2
nVent Schroff 19'' fan unit 440 m³/h 230 V
nVent Schroff 19'' fan unit 520 m³/h 115 V
nVent Schroff 19'' fan unit 506 m³/h 24 V
nVent Schroff 19'' fan unit 845 m³/h 230 V
nVent Schroff 19'' fan unit 1000 m³/h 115 V
nVent Schroff 19'' Pusher Fan 2U 300 m³/h 115 V
nVent Schroff Speed control,
10
nVent Schroff 19'' fan unit 445 m³/h 230 V
nVent Schroff 19'' fan unit 515 m³/h 24 V
nVent Schroff Supplementary fan
14
20
nVent Schroff Switched-Mode Power Supply 53W 48V 1.1A