| Marka | Loctite |
| Ticari Adı | Loctite 638 |
| Uygulama | Yapıştırma |
| Anaerobik | Yes |
| Renk | Yeşil |
| Kimyasal İçerik Malzemeleri | 2-Hidroksietil Metakrilat, Akrilik Asit, Kümenhidroperoksit, Dimetakrilat Ester, Hidroksialkil Metakrilat, Metakrilat Monomer, Metakrilat Asit, Poliglikol Dimetakrilat, Poliüretan Metakrilat Reçine |
| Ürün Formu | Sıvı |
| Paket Tipi | Şişe |
| Paket Boyutu | 10 ml |
| Sertleşme Süresi | 1 hafta, 7 gün, 15 dak, 24 sa |
| Dayanım | Yüksek |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -55°C |
| Kimyasal Bileşim | 2-Hidroksietil Metakrilat, Akrilik Asit, Kümenhidroperoksit, Dimetakrilat Ester, Hidroksialkil Metakrilat, Metakrilat Monomer, Metakrilat Asit, Poliglikol Dimetakrilat, Poliüretan Metakrilat Reçine |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55 → +150°C |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.