| Marka | Hirschmann |
| Akım Değeri | 16A |
| Fiş/Priz | Fiş |
| Gerilim Değeri | 250 V, 400 V |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Cinsiyet | Dişi |
| Gövde Yönü | Düz |
| Sonlandırma Yöntemi | Vida |
| Seri | ST |
| Renk | Gri |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -30 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +90°C |
| Menşe | HU |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.