| Marka | Crouzet |
| Güç Değeri | 3 W |
| AC Motor Tipi | Senkron |
| Besleme Gerilimi | 230 V |
| Çıkış Hızı | 1/24 rph |
| Dişli Kutusu Tipi | Oval |
| Mil Çapı | 4mm |
| Mil Uzunluğu | 10mm |
| Genişlik | 55.5mm |
| Uzunluk | 41.65mm |
| Maksimum Çıkış Torku | 0,5 Nm |
| Dönüş | Saat Yönüne |
| Derinlik | 65.9mm |
| Boyutlar | 41,65 x 55,5 x 65,9 mm |
| Menşe | FR |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.