| Marka | Loctite |
| Uygulama | Derz Dolgu |
| Renk | Kırmızı |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Dayanım | Orta |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -55°C |
| Paket Boyutu | 65 ml |
| Ürün Formu | Jel |
| Ticari Adı | Loctite 518 |
| Paket Tipi | Şırınga |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55 → +150°C |
| Diğer Özellikler | Anaerobik |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.