| Marka | Loctite |
| Ticari Adı | Loctite 268 |
| Uygulama | Diş Tutma |
| Diş Tutma Dayanımı | Yüksek |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Formu | Balmumu |
| Paket Tipi | Çubuk |
| Paket Boyutu | 19 g |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -55°C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55 → +150°C |
| Kimyasal Bileşim | Metakrilat |
| Menşe | US |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.