| Marka | Loctite |
| Yapıştırıcı Türü | Akrilik Yapıştırıcı |
| Ticari Adı | Loctite 326 |
| Uygulama | Yapıştırma |
| Malzeme Uyumluluğu | Seramik, Cam, Metal |
| Renk | Sarı |
| Akrilik Tipi | Metakrilat |
| Ürün Formu | Sıvı |
| Paket Tipi | Şişe |
| Paket Boyutu | 50 ml |
| Kesme Dayanımı | 15 N/mm² |
| Viskozite Ölçümü | 18000mPa/s |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +120°C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | Maksimum +120°C |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.