| Marka | Loctite |
| Uygulama | Diş Yalıtımı |
| Renk | Kahverengi |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -55°C |
| Paket Boyutu | 50 ml |
| Ürün Formu | Sıvı |
| Ticari Adı | Loctite 542 |
| Paket Tipi | Tüp |
| Viskozite Ölçümü | 400→800 |
| Kimyasal Bileşim | Dimetakrilat Ester |
| Özgül Ağırlık | 1.06 |
| Diğer Özellikler | Anaerobik |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55 → +150°C |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.