| Marka | Loctite |
| Uygulama | Diş Yalıtımı |
| Renk | Beyaz |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -50°C |
| Paket Boyutu | 100 ml |
| Ürün Formu | Jel |
| Ticari Adı | Loctite 5331 |
| Paket Tipi | Tüp |
| Sertleşme Süresi | 12 sa |
| Diğer Özellikler | Useable for plastics |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -50 → +150°C |
| Viskozite Ölçümü | 50000 |
| Kimyasal Bileşim | Silikon |
| Sertleşme Süresi | 5dk |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.