| Marka | Loctite |
| Ticari Adı | Loctite 262 |
| Uygulama | Diş Tutma |
| Anaerobik | Yes |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Formu | Sıvı |
| Paket Boyutu | 50 ml |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -55°C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55 → +150°C |
| Kimyasal Bileşim | Metakrilat |
| Diğer Özellikler | Anaerobik |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.