| Marka | Loctite |
| Ticari Adı | Loctite 2400 |
| Uygulama | Diş Tutma |
| Malzeme Uyumluluğu | Metal |
| Diş Tutma Dayanımı | Orta |
| Sertleşme Süresi | 24 sa |
| Anaerobik | Yes |
| Renk | Mavi |
| Ürün Formu | Sıvı |
| Paket Tipi | Şişe |
| Paket Boyutu | 50 ml |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -55°C |
| Koku | Karakteristik |
| Özgül Ağırlık | 1.1 |
| Diğer Özellikler | Anaerobik |
| Viskozite Açıklaması | Orta Viskozite |
| Sertleşme Süresi | 10dk |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55 → +150°C |
| Viskozite Ölçümü | 1300 → 3000mPa/s |
| Kimyasal Bileşim | Dimetakrilat Ester |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.