| Marka | EAO |
| Aydınlatmalı | Yes |
| Panel Oyuğu Boyutu | 18mm |
| Seri | Series 31 |
| LED Rengi | Assorted |
| IP Değeri | IP40 |
| Gerilim Değeri | 250V ac |
| Aktüatör Şekli | Kare |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -25°C |
| Terminal Tipi | Lehim |
| Manufacturer Part No. | 31-151.0252 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -25 → +55°C |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Menşe | CH |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.