| Marka | EAO |
| Anahtar Kullanımı | Anlık |
| Aydınlatmalı | No |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Kontak Yapılandırması | Çift Kutuplu Çift Atımlı (DPDT) |
| Basmalı Düğme Rengi | Yeşil |
| Panel Oyuğu Çapı | 16mm |
| Kontak Malzemesi | Altın Kaplamalı |
| Seri | 51 |
| IP Değeri | IP65 |
| Gerilim Değeri | 250V ac |
| Kontak Akımı Değeri | 250 V ac'de 5 A |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Terminal Tipi | Lehim Pabucu |
| Manufacturer Part No. | 51-156.0255 |
| Menşe | CH |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.