| Marka | EAO |
| Şununla Birlikte Kullanım İçin | 51 Serisi Şalterler |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250V ac |
| Aktüatör Rengi | Siyah |
| Terminal Tipi | Lehim |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -25°C |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +55°C |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -25 → +55°C |
| Menşe | CH |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.