| Marka | Loctite |
| Ticari Adı | Loctite 601 |
| Uygulama | Yapıştırma, Tutma |
| Anaerobik | Yes |
| Renk | Yeşil |
| Ürün Formu | Sıvı |
| Paket Tipi | Şişe |
| Paket Boyutu | 10 ml |
| Dayanım | Yüksek |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +150°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -55°C |
| Kimyasal Bileşim | Dimetakrilat |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -55 → +150°C |
| Menşe | IE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.