| Marka | EAO |
| Basmalı Düğme Rengi | Yeşil |
| Basmalı Düğme Aktüasyonu | Anlık |
| IP Değeri | IP65 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +55°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -20°C |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20 → +55°C |
| Menşe | CH |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.