| Marka | EAO |
| Konumların Sayısı | 2 |
| Anahtar Kullanımı | Mandallama |
| Kontak Akımı Değeri | 5 A |
| IP Değeri | IP65 |
| Anahtar Tipi | Standart |
| Terminal Tipi | Lehim |
| Kenar Şekli | Yuvarlak |
| Panel Arkası Derinlik | 44mm |
| Anahtar Dizini Açısı | 90Derece |
| Kontak Malzemesi | Gümüş |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +55°C |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -25°C |
| Voltage Rating AC | 250V |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -25 → +55°C |
| Mekanik Ömür | 50000 |
| Menşe | CH |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.