| Marka | EAO |
| Anahtar Kullanımı | Korunan |
| Aydınlatmalı | Yes |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Kontak Yapılandırması | SPDT |
| Panel Oyuğu Çapı | 22.3mm |
| Kontak Malzemesi | Gümüş Alaşım |
| Seri | 82 |
| LED Rengi | Mavi |
| Basmalı Düğme Malzemesi | Stainless Steel |
| IP Değeri | IP65, IP67 |
| Gerilim Değeri | 12V ac/dc |
| Kontak Akımı Değeri | 3 A |
| Kontak DC Gerilim Değeri | 240V |
| Gösterge | AÇIK / KAPALI |
| Kontak AC Gerilim Değeri | 240V |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Terminal Tipi | Lehim |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -30°C |
| Manufacturer Part No. | 82-6151.2A24.B001 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30°C to +70°C |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +70°C |
| Menşe | CH |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.