| Marka | Hirschmann |
| Kutup Biçimi | 2P+E |
| DIN 43650 Tipi | DIN 43650 B |
| Gerilim Değeri | 24 V ac/dc |
| Cinsiyet | Dişi |
| Gösterge Işığı | Yes |
| Montaj Tipi | Vidalama |
| Kablo Rakoru Boyutu | PG9 |
| Renk | Siyah |
| Akım Değeri | 1A |
| Koruma Devresi | Yes |
| Seri | GML |
| IP Değeri | IP65 |
| Sonlandırma Yöntemi | Vidalama |
| Kablo Çapı | 4.5 → 7mm |
| Menşe | DE |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.