| Ürün Özelliği | Özellik Değeri |
|---|---|
| Üretici firma: | Intel |
| Ürün Kategorisi: | CPU - Merkezi İşlem Birimleri |
| RoHS: | Ayrıntılar |
| Ürün: | Masaüstü İşlemciler |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket/Kutu: | FCLGA-1151 |
| Aile: | Intel Pentium |
| Çekirdek: | Intel Pentium |
| Kod adı: | Skylake |
| İşlemci Serisi: | G4400 |
| Gömülü Seçenekler: | Gömülü |
| Çekirdek sayısı: | 2 Çekirdek |
| TDP - Maks: | 54 W |
| Maksimum Saat Frekansı: | 3,3 GHz |
| Veri Yolu Genişliği: | 64 bit |
| Hafıza boyutu: | 64 GB |
| Bellek Türü: | DDR3L-1333/1600, DDR4-1866/2133 |
| Sistem Veri Yolu Türü: | DMI3 |
| Sistem Veri Yolu Hızı: | 8 GT/s |
| Ön bellek: | 3 MB |
| Ambalajlama: | Tepsi |
| Marka: | Intel |
| CPU Yapılandırması - Maksimum: | 1 Yapılandırma |
| Desteklenen ECC Bellek: | Desteklenir |
| Intel Hyper-Threading Teknolojisi: | HT Teknolojisi Olmadan |
| Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: | VT ile |
| Litografi - Proses Teknolojisi: | 14 nm |
| Desteklenen Ekran Sayısı: | 3 Görüntüle |
| Bellek Kanalı Sayısı: | 2 Kanal |
| PCI Express Hattı Sayısı: | 16 Şeritli |
| Konu Sayısı: | 2 Konu |
| Çalışma Besleme Gerilimi: | 1,35V |
| PCIe Yapılandırmaları: | 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4 |
| PCIe Revizyonu: | Revizyon 3.0 |
| Ürün Türü: | CPU - Merkezi İşlem Birimleri |
| Seri: | i5-6300U |
| Fabrika Paketi Adedi: Fabrika Paketi Adedi: | 1 |
| Alt kategori: | |
| Ticari Adı: | Core i5 |
| Bölüm # Takma Adlar: | 943908 |
| Birim Ağırlığı: | 54.700 gr |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.