| Ürün Özelliği | Özellik Değeri |
|---|---|
| Üretici firma: | Intel |
| Ürün Kategorisi: | CPU - Merkezi İşlem Birimleri |
| RoHS: | Ayrıntılar |
| Ürün: | Sunucu İşlemcileri |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket/Kutu: | FCBGA-1284 |
| Aile: | Intel Xeon |
| Çekirdek: | Intel Xeon |
| Kod adı: | Memnun oldum |
| İşlemci Serisi: | E3-1105C v2 |
| Gömülü Seçenekler: | Gömülü |
| Çekirdek sayısı: | 4 Çekirdek |
| TDP - Maks: | 25 W |
| Maksimum Saat Frekansı: | 1,8 GHz |
| Veri Yolu Genişliği: | 64 bit |
| Hafıza boyutu: | 32 GB |
| Bellek Türü: | DDR3/3L-1066/1333/1600 |
| Sistem Veri Yolu Türü: | DMI |
| Sistem Veri Yolu Hızı: | 5 GT/sn |
| Ön bellek: | 8 MB |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | + 100 C |
| Ambalajlama: | Tepsi |
| Marka: | Intel |
| CPU Yapılandırması - Maksimum: | 1 Yapılandırma |
| Desteklenen ECC Bellek: | Desteklenir |
| Intel Hyper-Threading Teknolojisi: | HT Teknolojisi ile |
| Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: | VT ile |
| Litografi - Proses Teknolojisi: | 22 nm |
| Neme Duyarlı: | Evet |
| Bellek Kanalı Sayısı: | 2 Kanal |
| PCI Express Hattı Sayısı: | 20 Şeritli |
| Konu Sayısı: | 8 Konu |
| PCIe Yapılandırmaları: | 1x16 + 1x4/2x8 + 1x4/1x8 + 3x4 |
| PCIe Revizyonu: | Revizyon 3.0 |
| Ürün Türü: | CPU - Merkezi İşlem Birimleri |
| Seri: | E3-1105Cv2 |
| Fabrika Paketi Adedi: Fabrika Paketi Adedi: | 1 |
| Alt kategori: | |
| Ticari Adı: | Xeon |
| Bölüm # Takma Adlar: | 930888 |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.