| Marka | NKK Switches |
| Kontak Yapılandırması | SPDT |
| Anahtar Kullanımı | Açık-Kapalı-Açık |
| Kontak Akımı Değeri | 28 V dc'de 100 mA |
| Montaj Tipi | PCB |
| Terminal Tipi | Açık Delikli |
| Aktüatör Uzunluğu | 3.8mm |
| Aktüatör Malzemesi | Poliamit |
| Kontak Malzemesi | Altın Kaplamalı Fosfor Bronz |
| Kontak Direnci | 80mΩ |
| Minimum Çalışma Sıcaklığı | -25°C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -25 → +55°C |
| Mekanik Ömür | 100000İşlemler |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | +55°C |
| Menşe | JP |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.