| Ürün Özelliği | Özellik Değeri |
|---|---|
| Üretici firma: | Intel |
| Ürün Kategorisi: | CPU - Merkezi İşlem Birimleri |
| RoHS: | Ayrıntılar |
| Ürün: | Sunucu İşlemcileri |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket/Kutu: | FCBGA-1667 |
| Aile: | Intel Pentium D |
| Kod adı: | Broadwell |
| İşlemci Serisi: | Intel Pentium D-1517 |
| Gömülü Seçenekler: | Gömülü |
| Çekirdek sayısı: | 4 Çekirdek |
| TDP - Maks: | 25 W |
| Maksimum Saat Frekansı: | 1,6 GHz |
| Veri Yolu Genişliği: | 64 bit |
| Hafıza boyutu: | 128 GB |
| Bellek Türü: | DDR4, DDR3 |
| Ön bellek: | 6 MB |
| Ambalajlama: | Tepsi |
| Marka: | Intel |
| CPU Yapılandırması - Maksimum: | 1 Yapılandırma |
| Desteklenen ECC Bellek: | Desteklenir |
| Intel Hyper-Threading Teknolojisi: | HT Teknolojisi ile |
| Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: | VT ile |
| Arayüz Türü: | LAN, KR, KX, KX4, SATA, SFI, UART, USB |
| Litografi - Proses Teknolojisi: | 14 nm |
| Neme Duyarlı: | Evet |
| Bellek Kanalı Sayısı: | 2 Kanal |
| PCI Express Hattı Sayısı: | 32 Şerit |
| SATA Bağlantı Noktası Sayısı: | 6 Bağlantı Noktası |
| Konu Sayısı: | 8 Konu |
| USB Bağlantı Noktası Sayısı: | 8 Bağlantı Noktası |
| PCIe Yapılandırmaları: | 1x4, 1x8, 1x16 |
| PCIe Revizyonu: | Revizyon 2.0 / Revizyon 3.0 |
| Ürün Türü: | CPU - Merkezi İşlem Birimleri |
| Fabrika Paketi Adedi: Fabrika Paketi Adedi: | 1 |
| Alt kategori: | |
| Turbo Frekansı - Maksimum: | 2,2 GHz |
| USB Revizyonu: | Revizyon 2.0 / Revizyon 3.0 |
| Bölüm # Takma Adlar: | 944485 |
| Birim Ağırlığı: | 162 gr |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.