| Marka | EAO |
| Anahtar Kullanımı | Anlık |
| Aydınlatmalı | Yes |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Basmalı Düğme Stili | Yuvarlak |
| Kontak Yapılandırması | Tek Kutuplu Tek Atımlı (SPST) |
| Basmalı Düğme Rengi | Mavi |
| Panel Oyuğu Çapı | 22.5mm |
| Kontak Malzemesi | Altın Kaplamalı |
| Seri | 84 |
| IP Değeri | IP67 |
| Gerilim Değeri | 24V dc |
| Kontak Akımı Değeri | 42 V dc'de 200 mA |
| Terminal Tipi | Lehim/Hızlı Bağlantı |
| Manufacturer Part No. | K84-603.3713 |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.