| Marka | Kingbright |
| LED Colours | Red |
| Paket Tipi | 4 mm |
| Montaj Tipi | Açık Delik |
| LED'lerin Sayısı | 1 |
| İleri Gerilim | 2,5 V |
| Işıksal Yoğunluk | 20 mcd |
| Pimlerin Sayısı | 2 |
| Görüntüleme Açısı | 80 ° |
| Mercek Şekli | Yuvarlak |
| Hakim Dalga Boyu | 617 nm |
| Boyutlar | 4 (Dia.) x 6mm |
| Mercek Rengi | Kırmızı |
| Menşe | CN |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.