| Marka | Kingbright |
| LED Colours | Green |
| LED Rengi/Renkleri | Yeşil |
| Paket Tipi | 5 mm (T-1 3/4) |
| Montaj Tipi | Açık Delik |
| LED'lerin Sayısı | 1 |
| İleri Gerilim | 2 V |
| Işıksal Yoğunluk | 20 mcd |
| Pimlerin Sayısı | 2 |
| Görüntüleme Açısı | 60° |
| Mercek Şekli | Yuvarlak |
| Hakim Dalga Boyu | 568 nm |
| Boyutlar | 5 x 8.6mm |
| Mercek Rengi | Yeşil |
| Menşe | CN |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.