| Ürün Özelliği | Özellik Değeri |
|---|---|
| Üretici firma: | Intel |
| Ürün Kategorisi: | G/Ç Denetleyici Arayüzü IC |
| RoHS: | Ayrıntılar |
| Montaj Stili: | SMD/SMT |
| Paket/Kutu: | mBGA-676 |
| Ürün: | Mobil Yonga Setleri |
| Besleme Gerilimi - Maks: | 1,5 V, 2,5 V, 3,3 V, 5 V |
| Besleme Gerilimi - Min: | 1,5 V, 2,5 V, 3,3 V, 5 V |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | + 96 C |
| Ambalajlama: | Makara |
| Ambalajlama: | Bandı Kes |
| Ambalajlama: | MouseReel |
| Marka: | Intel |
| Kod Adı: | ICH9 |
| Uzunluk: | 31 mm |
| Neme Duyarlı: | Evet |
| Çalışma Besleme Gerilimi: | 1,5 V, 2,5 V, 3,3 V, 5 V |
| Ürün Türü: | G/Ç Denetleyici Arayüzü IC |
| Fabrika Paketi Adedi: Fabrika Paketi Adedi: | 360 |
| Alt kategori: | Arayüz IC'leri |
| TDP - Maksimum: | 4,3 W |
| Tür: | ICH, G/Ç Denetleyici Merkezi |
| Genişlik: | 31 mm |
| Bölüm # Takma Adlar: | 890310 |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.