| Nominal Nominal Gerilim AC: | 110V / 220V |
|---|---|
| Fan Çerçevesi Türü: | Kare |
| Fan Çerçeve Boyutu: | 92 mm |
| Dış Derinlik: | 32 mm |
| Rulman Türü: | Bilye |
| Hava Akışı - CFM: | 58CFM |
| Gürültü Derecelendirmesi: | 43dBA |
| Güç Derecelendirmesi: | 8W |
| Nominal Hız: | 3000rpm |
| Güç Bağlantısı Türü: | 2 Kurşun Tel |
| Mevcut Derecelendirme: | - |
| IP Derecelendirmesi: | - |
| Hava Akışı - m3/dak: | - |
| Ürün Yelpazesi: | OA9232EC Serisi |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.