| Besleme Gerilimi VDC: | 12V |
|---|---|
| Fan Çerçevesi Türü: | Kare |
| Fan Çerçeve Boyutu: | 80mm |
| Dış Derinlik: | 38 mm |
| Rulman Türü: | Bilye |
| Hava Akışı - CFM: | 71CFM |
| Gürültü Derecelendirmesi: | 49dB |
| Güç Derecelendirmesi: | 7,2W |
| Nominal Hız: | 5000 rpm |
| Güç Bağlantısı Türü: | 2 Kurşun Tel |
| Mevcut Derecelendirme: | 600mA |
| IP Derecelendirmesi: | IP69K |
| Hava Akışı - m3/dak: | - |
| Ürün Yelpazesi: | OD8038-IP69K Serisi |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.