| Giriş Voltajı: | 12VDC |
|---|---|
| Giriş Akımı: | 2A |
| Çıkış Gerilimi: | 5.25V |
| Şarj Akımı: | 2A |
| Çıkış Gücü: | 10W |
| Giriş Bağlantı Türü: | Mikro USB-B |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | 2 Bağlantı Noktası |
| Şarj Cihazı Türü: | Dikdörtgen Çok Bobinli Şarj Cihazı |
| Ürün Yelpazesi: | - |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.