| Marka | FERROXCUBE |
| Tip | Toroid Çekirdek |
| Boyutlar | 16.25 x 9.35 x 6.55mm |
| Uygulama | Jikle, Akım Düzenleme, Enerji Depolama, Transformatör |
| Malzeme | Ferrit |
| Yükseklik | 6.55mm |
| İç Çap | 9.35mm |
| Dış Çap | 16.25mm |
| Menşe | PL |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.