| Marka | FERROXCUBE |
| Tip | Halka Çekirdek |
| Boyutlar | 36.25 x 22.75 x 10.56mm |
| Uygulama | Parazit Bastırma Bobini, Darbe ve Geniş Bant Transformatörleri |
| Malzeme | 3E12 Malzeme |
| Çap | 36.25mm |
| Yükseklik | 10.56mm |
| İç Çap | 22.75mm |
| Dış Çap | 36.25mm |
| Menşe | PL |
Aşağıdaki formu kullanarak farklı bir ürün arayabilirsiniz.